Чоловічий зал
Жіночий зал
Реклама
Наши Статьи | Що одягнути на фотосесію?

Що одягнути на фотосесію?

Отже,на днях у вас запланована фотозйомка...І звичайно ж виникає закономірне питання:а що краще всього надіти?Адже хочеться бути різною:стильною і ефектною,ніжною і кокетливою,загадковою і непередбачуваною.Нести з собою на фотозйомку фесь гардероб-однозначно не варто,а ось який одяг буде найбільш виграшно виглядати на фотографії-знають далеко не всі.Адже,як правило,те,що нам подобається в повсякденному житті,далеко не завжди буде найвдалішим варіантом для професійного фотографування.Отже,про все попорядку.

буде найвдалішим варіантом для професійного фотографування.Отже,про все попорядку.

У чому їхати на фотосесію??

Спочатку слід звернути увагу навіть не на те,в чому ви будете зніматися ,а на одяг, у якому Ви плануєте їхати в студію. Річ у тому,що тісні речі і одяг з тугими резинками залишають некрасиві сліди на ніжній жіночій шкірі. Сліди можуть залишати нижня білизна,джинси,міцно затягнутий пояс,шкарпетки або туге взуття - це варто враховувати заздалегідь.

І щоб замість фотографування нам не довелося дорогоцінний час витрачати на очікування,поки ці нефотогенічні сліди пройдуть,краще надягти на зйомку щось вільне або одяг ,який не сильно обтягує.

 

Одяг для фотосесії…багато не буває!!?

Тепер зупинимося на підборі одягу. Вибір одягу для самої фотосесії-дуже цікаве,але водночас складне завдання. Тут присутня досить тонка грань між «недостаратися» і «переборщити». Створення образу вимагає часу і польоту фантазії. Адже яскрава кофтинка з блискітками,яка вам дуже подобається в житті,на знімку буде виглядати зовсім інакше. Тому розглянемо типові помилки,з якими стикаються багато жінок,йдучи на фотосесію.

Комментарии
Photography

Моб. телефон:+380637634939 -Катерина vk.com/id159723832 Skype:ekaterina_nosulenko Twitter: Facebook: | Сайт: ketrin.ftes.info

2013 - 2018 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info