Чоловічий зал
Жіночий зал
Реклама
Наши Статьи | Фотосесія в стилі ретро, вінтаж..

Фотосесія в стилі ретро, вінтаж..

Ностальгія по минулому…

 

Безсмертна епоха 20-х – 80-х років… Старовинні фотографії та кіно діви ХХ століття , незвичайні зачіски і характерна мода в дусі того часу,дивовижні раритетні речі,яких більше вже не випускають,легкий аромат минулих часів і романтика минулого – зачіпають серце і надихають жінок на фотосесії в стилі «ретро».

Ретро стиль і до цього дня розбурхує уяву сучасних модниць,які зо допомогою елегантних нарядів і жіночих капелюшків, взуття та ретро- аксесуарів, які пішли в історію, пробуючи відтворити образи привабливих богинь того часу – Грети Гарбо, Марлен Дітріх, Елізабет Тейлор, Софі Лорен,Мішель Мерсьє, Бріджит Бордо, Грейс Келлі і звичайно ж Мерлін Монро….

Краса, витонченість, чуттєвість, ніжність.. Елегантність,шик,сексуальність і звичайно ж особлива енергетика минулого – все це присутнє на фотографії в стилі ретро.

 

Стиль ретро досить вимогливий до деталей, тому краще заздалегідь обговорити з фотографом  всі моменти, щоб він зміг порадити і підібрати найбільш яскраві для Вас маневри з реквізитом.

Обов’язково обговоріть з фотографом, які почуття Ви хочете зіграти на фото. Може, у Вас є свої особливі задумки, сценарій або бачення сюжету фотознімків даної тематики. Не соромтеся про це поговорити з фотомайстром. Адже від цього безпосередньо залежить результат Вашої фотосесії

Комментарии
Photography

Моб. телефон:+380637634939 -Катерина vk.com/id159723832 Skype:ekaterina_nosulenko Twitter: Facebook: | Сайт: ketrin.ftes.info

2013 - 2018 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info